Samsung 5610i - blokovanie sms

gretka
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St Sep 24, 2014 12:25

Samsung 5610i - blokovanie sms

Príspevok od užívateľa gretka » St Sep 24, 2014 12:32

zdravim, potrebovala by som informaciu ohadom mob.telefonu Samsung 5610i - ma tento telefon funkciu pre blokovanie prichadzajucich sms pre konkretne cislo?
Konkretne: ak uzivatel, ktory je na Samsung 5610i oznaceny ako blokovany pre prichadz.sms odosle sms, pride mu info o doruceni (odfajknuta sms), ale jeho sms dorucena nebude, ano? Vopred dakujem za informaciu a radu. A este by ma zaujimalo, v pripade ak si uzivatel blokovane cislo doblokuje, vsetky dovtedy nedoruceme sms mu pridu?

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
pokročilý
pokročilý
Príspevky: 78
Dátum registrácie: St Feb 29, 2012 18:21
Bydlisko: Galanta
Kontaktovať užívateľa:

blokovanie sms

Príspevok od užívateľa Gaaspi » St Sep 24, 2014 23:05

To neviem či konkrétne samsungy majú ale ja som to na Nokii videl a je to dobrá vec, aj ja som si myslel že sa mi to zíde ale nakoniec som to nevyužil. Pekne sú políčka že blokovanie SMS a ja si dám nejaké čísla. Im príde že to odoslalo ale mne nepípne ani sa neobjaví v priatych. Mám to hlavne proti otravným reklamám od operátorov. A na samsungu GT-E1170i som to tiež videl.
Tomáš

DominikX
profík
profík
Príspevky: 119
Dátum registrácie: St Feb 12, 2014 11:26

Re: Samsung 5610i - blokovanie sms

Príspevok od užívateľa DominikX » St Sep 24, 2014 23:28

Ahoj, na niekotorych mobiloch nie su samostatne blokovania SMS, ale ked das blokovat konkretne cislo, mali by byt blokovane vsetky aktivity od toho cloveka, teda aj SMS, aj hovory.

Kajo_mate
profík
profík
Príspevky: 176
Dátum registrácie: St Aug 06, 2008 15:31

Re: Samsung 5610i - blokovanie sms

Príspevok od užívateľa Kajo_mate » Št Sep 25, 2014 20:35

Tiez si myslim, ze blokovanie cisla blokuje cislo kompletne, teda sa ani nedovola, ani neposle spravu. Sprava sa tvari ako dorucena, teda by sa operator nemal pokusat o jej znovudorucenie po odblokovani cisla.

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
pokročilý
pokročilý
Príspevky: 78
Dátum registrácie: St Feb 29, 2012 18:21
Bydlisko: Galanta
Kontaktovať užívateľa:

Re: Samsung 5610i - blokovanie sms

Príspevok od užívateľa Gaaspi » Po Okt 06, 2014 23:03

DominikX napísal:Ahoj, na niekotorych mobiloch nie su samostatne blokovania SMS, ale ked das blokovat konkretne cislo, mali by byt blokovane vsetky aktivity od toho cloveka, teda aj SMS, aj hovory.
Ale tento druh blokovania sa už robí u operátora že? V každom mobile je to inák lebo mal som už aj taký že to bolo pod položkou filtrované čísla v menučku čo asi blokovalo všetky aktivity a mal som aj také ten samsung napríklad kde to bolo v časti SMS-iek ako blokované čísla... A u operátora sa tuším dá všeobecne také dačo si objednať lebo to je akože proti tomu obťažovanie cez telefón.
Tomáš

Napísať odpoveď