Problém HTC S730

MiG
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi Aug 06, 2010 01:10

Problém HTC S730

Príspevok od užívateľa MiG » Pi Aug 06, 2010 01:34

Zdravím,

Na úvod by som chcel povedať že nie som odborník na telefóny, a popravde ma nikdy nezaujímali. Ale k veci. Mám mobilný telefón HTC S730 ktorý bol cca rok používaný a nerobil nikdy problémy. Pred nedávnom prebehla výmena batérie, súčasne mám batériu T6 power LIBR160. Medzičasom bol telefón odstavený cca 3 týždne. Po výmene batérie za novú T6 power LIBR160 a niekoľko minútovom používaní telefónu sa mi telefón z ničoho nič vypol. Zapol som telefón a zas približne po 10-15-30 sekundách používania telefónu sa mi vypol. A takto dookola. Vypnutie telefónu vyzerá tak, že sa mi zjaví čierna obrazovka z logom HTC a po pár sekundách sa vypne. Čiže nieje to náhle vypnutie ako keby batéria nemala kontakt alebo pod. Neviem v čom je problém. Telefón má Windows Mobile, no neviem akú verziu. Neviem kde je problém či vo Windowse, či v telefóne, či v batérii. Poradíte mi prosím niekto ? Vďaka.

PS: Jedného času aj s novou batériou mi zase išiel normálne ako má. Bol som na nete pozeral som videa z Youtube a pod. Proste aj náročnejšie veci zvládol bezproblémovo. Približne týždeň-dva mi išiel v pohode. Tento problém s vypínaním telefónu sa znovu vyskytol dnes.

Osobne si myslím že v batérii nieje problém. Buď vo Windowse alebo v telefóne. Ale to sú iba moje dohady.

Obrázok
Telefón HTC S730

Užívateľov profilový obrázok
mobilmaniac
TOP profík
TOP profík
Príspevky: 270
Dátum registrácie: St Júl 23, 2008 22:53

Re: Problém HTC S730

Príspevok od užívateľa mobilmaniac » Ne Aug 08, 2010 23:38

Zdravim,
problem moze byt vo firmveri, ak ta bateria funguje na inych mobiloch. Najprv si zazalohuj udaje a potom sa pokus nainstalovat najnovsi firmver, pripadne obnovit tovarenske nastavenia, navod by mal byt v manuali k mobilu, pripadne na domovskej stranke HTC.

Kód: Vybrať všetko

http://www.htc.com/cz/supportdownloadlist.aspx?p_id=47&act=sd&cat=all
Napis potom prosim ta, ako postupujes :)

Napísať odpoveď