Bluetooth rootovanie

Diskusia o mobilnom internete (GPRS, EDGE, UMTS, Wi-Fi a iné)
Užívateľov profilový obrázok
martin_g
---------------------
---------------------
Príspevky: 293
Dátum registrácie: Št Aug 21, 2008 13:37

Re: Bluetooth rootovanie

Príspevok od užívateľa martin_g » Ut Mar 06, 2012 16:26

minko24 napísal:ja mám Nokiu a nemám na to wifi, ale na PC nemám Bluetooth...a povedali ste že môžem surfovať na internete aj s káblom..ale ako sa dá synchronizovať telefón s PC?
Ak más symbian tak je to dosť problematické, voľakedy existovala na to dosť drahá platená aplikácia, ak máš obyčajný telefón bez operačného systému, tak na to zabudni.
Samsung Galaxy S7

honzo987
začiatočník
začiatočník
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št Aug 02, 2012 16:51

Re: Bluetooth rootovanie

Príspevok od užívateľa honzo987 » Št Aug 02, 2012 17:07

tohle je velice zajímavá problematika. Hlavně mně zaujal komentář od Gaaspi. Myslím, že je to velice dobré řešení pro připojení více skamaráděných mobilů...

Užívateľov profilový obrázok
Gaaspi
pokročilý
pokročilý
Príspevky: 70
Dátum registrácie: St Feb 29, 2012 18:21
Bydlisko: Galanta
Kontaktovať užívateľa:

Bluetooth rootovanie

Príspevok od užívateľa Gaaspi » Pi Sep 21, 2012 20:27

A nielen ,,více skamarádených mobilů" ale aj PC a všetko možné. Vlastne si vytvoríš bluetooth alebo wifi sieť z rôznych mobilov. Dnes už sú možnosti veľmi dobré. Napríklad kamarát má také autorádio že cez bluetooth spáruje telefón a mobil má ako displaj kde môže vyberať v repertoári ako v jukeboxe a na autorádio podporuje cez bluetooth základné funkcie ako pridávanie hlasitosti, preskočiť na ďalšiu skladbu atď. Vlastne mobil máš položený kdekoľvek v aute a všetko tie bežné veci robíš na rádii. A dnes už kadečo pripojíš. Len tá podpora... Nie všetko so všetkým sa podporujú a na symbiana sa vykašlite. Android je komerčnejší a tým pádom na to pasuje viac vecí.
Tomáš

Napísať odpoveď